Doğa ile iç içe yeşilin ve mavinin huzur veren rengi ile tatil yaparken bir nevi terapi yapmak isteyenlerin kesinlikle en doğru adresi Abant turu Şehrin hengâmesinden uzak huzur ve dinginliğin hâkim olduğu tertemiz havasıyla Abant uğrak yerlerinizden biri olacaktır.

Abant dört mevsim de bambaşka güzellikle bulacağınız bir beldedir. İlkbahar mevsiminde doğanın uyanışı içinize enerji doldururken, sonbaharda dökülen sapsarı yapraklar arasında yürümek sizin için hoş bir etkinlik olabilir. Kışın ise bembeyaz kar örtüsü gölle beraber harika manzaralar yaratacak, yaz dönemi ise serin orman ve dağ havası sizi ferahlatacaktır.

GÖLCÜK GÖLÜ - ABANT GÖLÜ

Turumuz,  07.30 Gebze Center AVM Önünden hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Gölcük (Cennet) Gölüne hareket ediyoruz.  Ormanın içinde muhteşem bir manzaraya sahip olan Gölcük Gölü etrafında bir saatlik kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz göl kenarındaki mekanlarda çay, kahve içebilirler. Gezimizin ardından Abant Gölü’ne gidiyoruz. Abant’a varmadan öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında Abant Gölünde arzu eden konuklarımız, rehberimiz eşliğinde yaklaşık 2 saat sürecek, orta zorluk derecesinde bir yürüyüş parkurunda yürüyüşe katılabilirler. Diğer misafirlerimiz hava şartlarına göre köy kızakları ve şambreller ile kayak yapabilirler ya da faytonlarla göl etrafında dolaşabilirler (Ekstra). Keyifli geçen günün ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 20.00-21.00 sularında siz sayın misafirlerimizi Prontotour’un diğer seyahatlerinde tekrar görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz. Hoşçakalın.

 

Sabah Kahvaltısı: Ekstra Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Tur Ücretine Dahildir.
Rota: İstanbul - Gölcük Gölü (270 km) Gölcük Gölü - Abant (45 km) Abant Gölü - İstanbul (280 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 600 Km

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*    Turizm Belgeli Araçlar İle Ulaşım                                                               

*    Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri 

*    Corazontravel Güvencesi                        

*    MANGALDA Sucuk, Köfte veya Tavuk Ekmek, Biber, Garnitür, 1 İçecek

*    Milli Park Girişi Ücreti

 
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yemeklerde Harici Alınan İçecekler
* Sabah Kahvaltısı
* Bisiklet, At Kiralama Ücretleri
* Kişisel Harcamalar
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  30, 31 Ocak • 02 Mayıs
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  30.01.2021169.00 TL169.00 TL 169.00 TL-Taksitler »
  31.01.2021169.00 TL169.00 TL 169.00 TL-Taksitler »
  02.05.2021169.00 TL169.00 TL 169.00 TL-Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  OTOBÜSLER

  MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

  MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

  NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

  TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

  MIDIBUSLER

  ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

  NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

  SULTAN OTOGAR: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

  MINIBUSLER

  MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

  WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

   

  NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

   

  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri