CORAZON TRAVEL şirket  olarak bazı aktivitelerimizi hem münferit katılımlar için hem de gruplar için organize ederken bazı aktivitelerimizi de sadece gruplar için organize etmekteyiz. Offroad Jeep Safari turlarımızı sadece gruplar için düzenlemekteyiz. Münferit katılımlar için seçeneğimiz Jeep & Raft kombine aktivitesidir. Bir kişi dahi olsanız bu kombine aktivitemize katılabilir ve aynı gün içerisinde hem Jeep Safari hem de Rafting gibi iki heyecanlı macera aktivitesinde yer alabilirsiniz. Gruplar için ise seçeneklerimiz sadece Offroad Jeep Safari turu olabileceği gibi bu etkinliği Rafting, Macera Parkı, Okçuluk gibi diğer aktivitelerle kombine olarak organize edebilmekteyiz.

Münferit katılımcılar için haftanın belirli günlerinde düzenli olarak organize ettiğimiz Jeep & Raft kombine turu için katılımcılar kendi araç ve imkânlarıyla aktivite başlangıç noktasına gelebilecekleri gibi tarafımızdan transfer hizmeti de verilmektedir. Transfer bölgelerimiz Alanya, Side, Manavgat, Belek ve Antalya’dır.

Jeep Safari;

Antalya'dasınız ve farklı bir macera turu mu arıyorsunuz? Size göre doğanın tam ortasında şehirden uzak grubunuzla eğlenebileceğiniz Jeep Safari Offroad turları. Antalya'da köprülü kanyon bölgesinde oluşturulan engebeli ve uzun parkurlar sayesinde heyecanınızı 2 ye katlayın! Jeep Safari Offroad turuna katılmak için 1 gün önce rezervasyon yapmanız yeterlidir. Antalya'nın tüm ilçelerinden ulaşım mevcut olup size verilen süre içerisinde bulunduğunuz yerden alıp aktivite sonrası geri bırakılırsınız. Jeep Safari Offroad turu ile birlikte rafting turunu'da birlikte kombine etmeniz macera serüveninizi çok daha eğlenceli hale getirir, böylelikle tam gün dolu dolu zaman geçirirsiniz. Jeep Safari Offroad gidiş - dönüş ulaşım dahil katılmak isteyenler en az 4 kişi sayısında olmalıdır. Jeeplerimiz üzeri açık 4 ile 8 kişilik olarak değişmektedir. daha detaylı bilgi almak için lütfen İletişim bölümünden bizi arayınız.

Buggy Safari;

Buggy Safari, Türkiye’nin en iyi parkurlarına sahip köprülü kanyon bölgesinde, macera arayanların çılgınca eğlendiği bir etkinliktir. Buggy Safari turu araçları maksimum iki kişilik olup dileyen katılımcılar 1 kişi olarak da yapabilme imkanına sahiptirler. Buggy Safari turuna katılmak için her hangi bir belgeye ihtiyacınız yoktur. Tur başlamadan önce profesyonel Buggy rehberleri sayesinde alacağınız kısa eğitim size daha güvenli safari yapmanızı sağlayacaktır. Antalya Buggy Safari turu süresi yaklaşık 1 saattir. Süre hava şartlarından dolayı daha uzun veya biraz daha kısa olabilir. Buggy Safari Turu katılım şartları, öncelikle bilinmesi gereken ciddi bir sağlık sorununuz varsa başlamadan önce rehberinize mutlaka söylemelisiniz! Bir diğeri ise 18 yaşından küçük olan katılımcıların ebe beyinleri olmadan bireysel olarak katılamazlar. Katılmak isteyenler ya rehber eşliğinde veya mutlaka yaşı uygun aile bireyleriyle birlikte olmalıdırlar. Buggy Safari dünyada son zamanların en çılgın macera aktivitesi olarak bilinir. Şimdi Antalya’da köprülü kanyonda farklı parkuru ve eğlence anlayışıyla katılmak isterseniz bizleri arayarak yerinizi ayır edebilirsiniz! Dileyen katılımcılar rafting + Buggy Safari turlarının her ikisini birden kom binleyerek tam gün macera yaşayabilirler. Gidiş – Dönüş Ulaşım dahil paketler hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için arayınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
    Tur Hareket Tarihleri:
    Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

    1.Ek Bilgiler

    2.İptal Şartları

    3.Vize Bilgileri