Çadırda kamp yapmanın keyfi doğayı içinizde hissederek, gürültü ve hava kirliliğinin olmadığı zamanların kaliteli geçmesi anlamını taşımaktadır. Var olan tatil bilgilerinin haricinde her güne yeni bir heyecan, keşif duygusu ile uyanarak zinde yaşamanın tadına varılır. Her şeyini ve her yerini kendiniz düzene koyduğunuz kamplarda istediğiniz anları yaşayacaksınız. Çadır kampının keyfi ile getirdikleri;

1.Doğanın vazgeçilmez parçası hissetmek: Çadır kampı sayesinde sabahın ilk ışıklarında güneşin ve temiz havayı içinizde hissedecek, doğanın canlılığını bedeninize saracaksınız.

2.Monoton hayat tazının dışına çıkmak: İş ve ev arasında mekik dokuyan, gününüzü dört duvar arasında geçiren rutin hayat tarzınızı il günden kenara bırakacaksınız. Her sabahın getireceği keşif duygusu ve akşamların eğlenceli vakitleri tek düze yaşam standardını ortadan kaldıracaktır.

3.Eşi bulunmayan manzaraya bakmak: Çadırda kamp yapmanın keyfini yaşayarak sabahları çadırdan çıktığınız anda güneşin ışıklarını yüzünüze vurduğunu, temiz hava esintisini teninizde gezdiğini hissederken tamamen doğal olan mavi ve yeşilin buluşmasına en başından şahitlik edeceksiniz.

4.Tatilin maliyetini azaltmak: Taş duvarlara ve yemeklere para dökmek yerine kendi yaptığınız barınma yeri ve hazırladığınız yiyecekler sayesinde çok küçük masrafla tatilin keyfini kampta çıkaracaksınız.

5.Özgürce konaklamak: Kamp yaparken yer seçimini kendiniz yaparsınız, neresini beğeniyorsanız, sizi iyi hissettirecek ve en iyi şekilde açıklayacaksa orada konaklarsınız. Duvarlar ile kısıtlanmış alanlardan kurtulursunuz.

6.Sosyal yaşamı kuvvetlendirmek: Çadırda kamp yapmanın keyfi iletişimleri güçlendirmek ile pekişir. Arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırır, koyu sohbetler ile birbirinizi yakından tanırsınız. Farklı bölgelerden gelinmiş olsa bile iyi bir etkileşim ile kültür harmanı sağlayabilirsiniz.

7.Sahte ışıklardan kurtulmak: Kamp süresi boyunca ışıklı lambaların yerine akşamları ay ve yıldızları muhteşem görüntüsü ve yaydıkları ışıkları göreceksiniz. Sabahları uykunuzda yüzünüze bir lamba değil güneşin ışıkları vurarak aydınlığa kavuşacaksınız.

8.İş bölümü öğretmek: Kamp süresi boyunca herkes kendi üzerine düşeni yerine getirerek iş yükü sorumluluğunu alacak. İş bölümü ve faydalarını daha net anlayabileceksiniz.

9.Canlıları yerinde incelemek: .Kamp boyunca yeni yerler keşfedecek ve tüm canlıları yerinde göreceksiniz. Onları en yakınına kadar girerek dilediğiniz gibi gözlemleyerek, bilgilerini anında öğreneceksiniz.

10. Uyku düzeni ve kalitesini artırmak: Genelde uyku sorunlarına neden olan stres, gürültü, kirli hava gibi etkenler kamptan olabildiğince uzak olacaktır. Böylece bir akşam yatınca uykunuzun düzenini aldığını görecek ve sizi dinlendirme kalitesinin arttığını hissedeceksiniz.

Köprülü Kanyon Aile Gezileri Çadır Kampı (Camping);

Yılların bize verdiği tecrübeye dayanarak aile gezilerinin önemine inanıyoruz. Gittiğiniz yerin çok pahalı veya ultra lüx olması gerekmiyor unutmayın çocuklar için pahalı kavramı önemli değildir. Çocuklarınızla beraber uzun seyahat yolculukları yerine daha basit günübirlik veya bir kamp (camping) tatili daha macera dolu ve sağlıklı olacağını düşünüyoruz. Aile tatilleri çocuklarınızla baş başa kalabileceğiniz belki de hiç görmediğiniz yönlerini keşfedeceğiniz bir tecrübe elde edeceksiniz. Ebe beyinler hayatın ve getirmiş olduğu yoğun iş temposuyla oldukça baskı altındalar ve bu baskı aile içerisindeki sevgiyi saygıyı zaman zaman azaltabilmektedir. Birkaç gün nefes almak inanın ailenize olumlu etkileri olacaktır. Antalya’da günübirlik veya birkaç günlük çadırlı kamp alanlarımızda yapacağınız tatil kalıcı hatıralarla dolu olacaktır. Çocuklarınız doğayı tanıyacak sizinle birlikte öğrendikleriyle mutlu olacaktır.

Ne Giyilmeli Hangi Malzemeler Bulundurulmalı;

Doğadayken hangi tür malzeme ve giysi giyilmeli diye çoğumuz düşünmüşüzdür. saatlerce alışveriş dükkanlarında ne almalı diye düşünürüz. çeşitlik o kadar çokturki kafamızın karışmaması mümkün değildir. ama tecrübelerinden yola çıkarak size önerimiz önemli olan bu giysilerin sizi sıcak ve kuru tutuyor olmalarına önem verilmelidir.doğadaki geçirdiğiniz zaman ve deneyimleriniz arttıkça kamp (camp) konusunda giyim ve malzeme seçiminin zenginliğinden uzak duracaksınız. Daha önce kamp kurmuş olan arkadaşlarınızdan bilgiler alarak nelerin bulundurulması gerektiği nelerin gerekmediği hakkında bilgiler alarak gereksiz ve boşuna taşıyabileceğiniz yüklerinizden mutlaka kurtulmalısınız.Etrafınızda doğa sporlarıyla ilgilenen konu hakkında bilgisi olan yoksa giyim ve malzeme konusunda size önerebileceği alışveriş mağazalarını web sitemide yer alan formu doldurarak bilgi edinebilirsiniz.

Çadır Kurmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli;

Bilindiği üzre doğaya en büyük tahribatı insanoğlu eliyle yapılmaktadır. kimi uzmanlara göre insan olmasaydı dünya cennet vari bir görselliğe sahip olurdu tezleri zaman zaman olmuştur. Sanayi ve Teknolojinin ilerlemesiyle şehir hayatında sıkça karşılaştığımız hava kirliliği eksoz dumanları ses kirliliği gibi sebepler insan sağlığını ciddi şekilde tehtit ettiği gibi doğal yaşamada önemli riskleri beraberinde getirmektedir.Doğa insanoğluna öylesine güzelliklerle beraber gelmiştirki ne yazıkki bizler bu güzellikleri unutup yoğun iş temposu nedeniyle farkına varamamaktayız. doğal alanlara piknik kamp (camping) çadır gibi etkinliklere katıldığımızda da sanki bir defa alanı kullanacakmışızcanına çevremize duyarlı davranmayıp çöpümüzü atığımızı etrafa bilinçsizce saçıyoruz. Böylesine umarsız ve bilinçsizce yapmış olduğumuz hatalar gelecek nesillerede zarar vermektedir. Unutmayalımki dünya hepimizin ve başka yaşayacak bir küremiz yok. Firma olarak vaz geçilmez prensibimiz doğayı en az verecek şekilde kullanmaktır. Biz doğa dostları olarak dikkat ettiğimiz konular şunlardır...

Köprülü Kanyon'da Çadır Kamp Alanı;

Antalya rafting hazır kamp (Camping) alanında kendi kurulu çadırlarımızla size hizmet etmek bize mutluluk vermesinin yanı sıra, kendi çadırlarınızı da kurma imkanı sağladığımız kamp (Camping) alanlarımız bulunmaktadır. Çadır aldınız ve nasıl kullanacağını bilmiyorsanız almış olduğunuz çadırın kullanma kılavuzunu mutlaka önceden okumanızı tavsiye eder ve daha önce evinizde kamp (Camping) alanına gelmeden önce mutlaka almış olduğunuz özelliklerini denemenizi tavsiye ederiz.İç tentenin kurulduğu sonrada dış tentenin kurulacağı çadırlardır. İç tenteli çadır kurulumu hızlı ve basit olan çadır türleridir. Polerle desteklenmiş iç tentenin gergin ipleriyle sabitleştirilerek dış tentenin oluşu çadırı sabit hale getirmektedir. Bu tip çadırların yağışlı havalarda söküm esnasında ıslanmaz.Çadır kurarken rüzgarın yönü hesap edilmeli ve buna göre kurulmalıdır. İyi ve sağlam kurulmayan çadırlar rüzgar estiğinde kolaylıkla yerinden sökülebileceği unutulmamalıdır.Dış tentenin sağlam bir şekilde gerilmesi bu tür riskleri azaltacaktır. Çadırla gelen iplerin bir kısmını değil tamamının gerilmesi önemlidir. Köprülü Kanyon Milli Park alanında sizleri de doğayla iç içe olmayı bekliyoruz.Detaylı bilgi almak için lütfen corazontravel.com.tr web sitemizde yer alan iletişim bölümünden bizlere ulaşın.

Köprülü Kanyon, Beşkonak Kamp Alanı Kamping;

Yoğun iş temposundan ve şehrin havasız ortamından uzaklaşmayı herkes ister ama bu sadece istek olarak kalır. Kendimize ve sevdiklerimize bu yoğun tempodan dolayı ne yazık ki vakit ayıramamaktayız. halbu ki insanoğlunun doğasının gereği olmazsa olmaz parçasıdır doğa biz insanlarda coşkuyu heyecanı ve bağımlılık yaptığı aşikardır.Tabiatın ortasında yapacak olduğunuz kamp esnasında öğrenecekleriniz kentte yaşamınızı emin olun oldukça kolaylaştıracaktır. Kamp (Campingalanında bazen güzel, bazen bunaltıcı anlar sırasında edineceğiniz bilgi ve deneyimler hayatınıza renk getirip sıradanlıktan uzak daha yaşanılabilir hale getirecektir. sosyalleşmek açısından en güzel aktivitelerden ve en önemlisidir. Konu hakkında sormak istediğiniz detaylar alabileceğiniz bilgiler için lütfen iletişim alanındaki hatlardan herhangi birisini veya sitemizin altında yer alan rezervasyon formundan ulaşıp. hızlı bilgiye sahibi olabilirsiniz. Antalya Rafting 7/24 sizler için her daim cevap verir. sayfanın devamında daha geniş bilgilere yer verilmiştir.Köprülü Kanyon, Beşkonak kamp ta güvenle kalabileceğiniz kendi ellerinizle yapacağınız yemekler, hiç tanımadığınız tatları tatmak, gece yıldızları izlemek, ıssızlığın içinden böcek ve gece kuşlarının gizemli ötüşü kısada olsa kampta yaşam biçiminiz

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-Rehberlik Hizmeti

-Kamp Konaklama 

-Ulaşım

-Hijyen seti(Dezenfektan,Maske,Ateş Ölçer)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  1.Ek Bilgiler

  COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

  – 1. Dereceden akrabalık bağı olanlar (Karı-Koca, Anne, Baba, Kardeş ) yan yana oturabilirler. Diğer durumlarda tek kişi oturmak zorunludur.

  – Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir.

  – Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır.

  –  Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca her gün rutin olarak tekrarlanacaktır.

  – Araçlarımız da koruyucu hijyen seti(maske, dezenfektan) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır.

  –  Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.

  –  Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.

  –  Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.

  –  Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri